ReplyCsZone
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ReplyCsZone

Echipa EvilGaming vă urează Sărbători Fericite
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Regulament Portofolii

In jos 
AutorMesaj
MonSteR.
Admin



Mesaje : 41
Data de inscriere : 28/12/2013

Regulament Portofolii Empty
MesajSubiect: Regulament Portofolii   Regulament Portofolii Icon_minitimeDum Dec 29, 2013 7:43 am

REGULAMENT POSTARE PORTOFOLIU



Nu deschideti un topic in care spuneti 'aici imi voi posta eu creatiile' -> cos si la a 2-a abatere +1 warn !
Nu postati doar o creatie in topic !
Lucrarile efectuate pentru a deschide un Portofoliu trebuie facute in Adobe !
Daca topicul ramane inactiv 1 luna va primi T/C , daca vreti sa fie redeschis da-ti un PM unui Moderator !
Daca sunteti suspect de R.I.P. vi se va cere PSD de catre un Designer si daca nu-l postati intr-un interval de 48h aveti +1 warn !
Fiecare topic poate fi intitulat dupa preferinte(de ex: Batman's Gallery,Batman ART , etc)
NU ai voie în niciun caz cu două portofolii. Se sancţionează cu T.C şi la a doua abatere +1 WARN!
Aveti voie un 2x post daca vreti ca topicul sa fie sus , trebuie sa contina macar o imagine , 3x,4x,etc sunt


REGULAMENT COMENTARII PORTOFOLIII



Daca faceti off-topic primiti +1 warn ! Vorbiti doar despre creatii !
Nu faceti posturi gen : frumos , misto , tari , etc. se considera Post-Hunt si va fi sanctionat de catre un Moderator cu warn!
Nu folositi limbaj de chat (ex: gg ; gj ; mrf ; etc.) veti avea warn !
Cine se ceartă in portofoliile membrilor/designerilor , (de exemplu, că ăla a spus că este urât, iar celălalt incepe cearta) se sanctionează de către un Moderator cu WARN !
Sus In jos
https://evilgaming.1talk.net
 
Regulament Portofolii
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Regulament
» Regulament
» Regulament postare

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ReplyCsZone :: PhotoShop | ReplyCsZone :: Portofoliu-
Mergi direct la: